"Klientų aptarnavimas mūsų įmonei yra pats svarbiausias prioritetas. Svarbu padėti ne tik greitai, bet ir taip kaip yra patogiausia klientui. Būtent čia Livechat.lt mums suteikia paprastą ir patogų kanalą bendravimui. Džiaugiamės turėdami galimybę dirbti su kolektyvu, kuriems klientai rūpi taip pat kaip mums. "
Paulius Kudarauskas, Bitė Lietuva"Įdiegus LiveChat.lt paslaugą savo portale atsirado galimybė komunikuoti su lankytojais tiesiog jiems besilankant, klientui tai nekainuoja ir atsakymus gauna žymiai greičiau. Tai keičia mūsų pardavimų rezultatus į gerąją pusę"
Augustė Zabulytė, Prenumerata.lt projekto vadovė"Turime elektroninę parduotuvę teikiant prekes tarptautiniu mastu. Didelės konkurencijos sąlygomis svarbu užtikrinti greitą, kokybišką ir nemokamą klientų konsultavimą, kad ir kur jie būtų. Livechat.lt dėka galime suteikti klientams visame pasaulyje kokybišką ir greitą aptarnavimą. "
Dainius Kliauga, Enails.eu savininkas


"Dirbant su interneto projektų populiarinimu ir lankomumo strategijomis, kiekvienas svetainės lankytojas yra svarbus. Tiesioginio bendravimo su klientu svetainėje įdiegti įrankiai leidžia realiu laiku padėti išaiškinti klientams iškilusius klausimus. Manau tokį įrankį turėtų naudoti kiekvienas el. verslo savininkas. "
Martynas Jokubauskas, SEOtyrimai.lt įkūrėjas ir INTERNET IDEAS LTD direktorius
ir kiti...