Paverskite tinklalapio lankytojus klientais

Kiekviena paslauga, jei ji tikrai yra vertinga, esamą situaciją keičia į gerąją pusę ir būtent taip pasireiškia paslaugos vertė. Leisime Jums patiems įvertinti savo esamą būklę, papasakosime apie procesą ir gaunamą rezultatą ir Jūs įsitikinsite, kad Livechat.lt yra nepakeičiamas įrankis Jūsų versle.

Konkurencija rinkoje ir vartotojų įpročiai lemia tai, kad neradus reikiamos informacijos savo naršyklėje jam dažnai patogiau paspausti mygtuką „BACK“ ir pasirinkti kitą rezultatą paieškoje, nei skambinti ar rašyti laiškus Jums.

Būtent čia Livechat.lt yra nepakeičiamas bendravimo kanalas! Lankytojui automatiškai bus pasiūlyta pagalba lygiai taip pat, kaip įprastoje parduotuvėje iškilus klausimui prie Jūsų prieina konsultantas.

Etalonas

Mes kontroliuojame savo tinklapio lankytojus, su jais bendraujame, visuomet siūlome pagalbą patys, neturime neatsakytų klausimų ir visada esame šalia iškilus klausimui. Turime aukštą Klientų aptarnavimo lygį nepriklausomai nuo komunikacijos kanalo. Klientai patenkinti ir yra lojalus. Rezultatai nuolat gerėja.

Dažniausiai pasitaikanti esama situacija

Dauguma internetinių parduotuvių, nesvarbu sėkmingų ar ne, negali komunikuoti su savo lankytojais realiu laiku, o tik konstatuoja faktą, kad jie apsilankė ieškodami informacijos ar įsigijo Jūsų prekę ar paslaugą. Tai primena savotišką parduotuvę be žmonių, į kurią galima ateiti, apsižiūrėti ir galbūt kažką įsigyti, bet joje nėra konsultantų, kurie prireikus gali atsakyti į klausimus ir paskatinti pirkti.

Dalis tokių parduotuvių net investuoja į potencialių pirkėjų srautą reklamuodamiesi paieškos sistemose, socialiniuose tinkluose ir kitur, tačiau pamiršta apie vieną svarbų dalyką: neužtenka privilioti potencialų pirkėją į vietą, kur galima įsigyti Jūsų prekes ar paslaugas. Reikia paskatinti pirkti ir geriausia tai daryti tuo momentu, kai lankytojas yra Jūsų tinklalapyje arba Jūsų internetinėje parduotuvėje, tai yra, bendraujant su juo realiu laiku ir kai jis tuo pageidauja. Sunku įsivaizduoti šiuolaikinius buitinės technikos, statybos medžiagų ar kitų tradicinių parduotuvių tinklus be konsultantų, nes būtent jie skatina pardavimus. Pagalvokite, ar Jūsų situacija yra panaši? Kodėl gi internetinėje erdvėje nenaudoti laiko patikrinto metodo?

Nesvarbu parduodate Jūs prekės ar paslaugas savo tinklalapyje ar tik teikiate informaciją, bendrauti su savo potencialiais Klientais būtina!

Esamos situacijos keitimas

Livechat.lt keičia situaciją. Su Livechat.lt Jūs esate šalia savo lankytojų, Jūs pasirengę juos konsultuoti čia ir dabar. Lankytojui nereikia keisti komunikacijos kanalo, jam tai nekainoja, o Jums Livechat.lt padeda kokybiškai ir greitai skatinti pardavimus ir padidina Jūsų aptarnavimo kanalo pralaidumą. Juk telefonas dažniausiai priima tik vieną skambutį ir gali būti užimtas. Atsakymai elektroniniu paštu irgi nevisada tinka, nes jie užtrunka. Juk puikiai suprantame, kad šiuolaikinėje konkurencijos aplinkoje laimi tas, kas reaguoja greičiau, o ir pirkėjai dėl interneto keičia apsipirkimo ar informacijos ieškojimo internete įpročius. Jie visko nori čia ir dabar. Livechat.lt sprendžia šiuos klausimus.

Rezultatas

  • Jūs pasiruošę atsakyti į lankytojų klausimus būtent tada, kai jie to pageidauja.
  • Jūs skatinate pardavimus konsultuojant, pasiūlote pridėtinę vertę (nuolaidą, dovaną), kurios jis nemato tarp informacijos parduotuvėje ir viršijate pirkėjo lūkesčius. Žmonės mėgsta siurprizus.
  • Jūs kaupiate informaciją apie lankytojus, pokalbius su klientais sisteminate, analizuojate ir tobulėjate.
  • Jūs neprarandate informacijos apie lankytojo kreipimąsi net jei tai – nedarbo laikas, savaitgalis ar šventės diena.
  • Jūs auginate pasitikėjimą, o pasitikintys klientai yra lojalūs klientai.

Ką mes Jums siūlome?

Mainus. Galimybę aptarnauti savo klientus internete realiu laiku mes mainome į atlygį už Livechat.lt paslaugą. Vieno operatoriaus kaina – tik nuo 78 centų per dieną. Tai daug ar mažai? Spręsti Jums.

Dar turite abejonių?

Išbandykite šią paslaugą visiškai nemokamai 30 dienų.