Livechat.lt Partnerių programa

Kaip tapti partneriu?

Livechat.lt nuolat ieško partnerių, siūlančių mūsų paslaugas savo klientams. Jeigu Jūs esate web projektų kūrėjai, hostingo paslaugų tiekėjai arba tiesiog manote, kad galite sėkmingai parduoti mūsų paslaugas, mes esame pasiruošę bendradarbiauti su Jumis.

Šiai dienai Lietuvoje įregistruota daugiau nei 135 tūkstančiai .lt domeno vardų. Tik nedidelė dalis lietuviškų tinklalapių gali pasiūlyti savo klientams konsultacijas realiu laiku. Vidutiniškai konsultacija telefonu klientui kainuoja 2-3 Lt, tuo tarpu konsultacijos per Livechat.lt yra visiškai nemokamos.

Livechat.lt partnerių programa yra labai paprasta. Jums tik reikia susisiekti su mumis ir mes įregistruosime Jus partnerių sistemoje. Jums nereikia būti mūsų komerciniu klientu, kad taptumėte partneriu.

Kaip veikia partnerių programa?

Partnerių programos valdymo sistema gali stebėti, kiek klientų užsakė paslaugą pagal Jūsų rekomendaciją. Po registracijos Jums bus suteikta unikali nuoroda, pvz.:

https://www.livechat.lt/?ref=123456

Jums tereikia išplatinti šią nuorodą potencialiems Livechat.lt klientams arba kitaip ją paskelbti.

Kai klientai ateina pagal Jūsų nuorodą, sistema fiksuoja tai. Net jei klientas pirmo apsilankymo metu neužsako paslaugos, sistema 30 dienų saugo istoriją, todėl vieno mėnesio bėgyje klientui pateikus užsakymą, sistema fiksuos, kad tai yra Jūsų rastas klientas.

Partnerių programos nauda

Jūs gausite komisinius ne tik po pirmo kliento mokėjimo, t.y., 30% nuo pirmo faktiškai apmokėto užsakymo. Toliau kas 3 mėnesius Jums bus išmokama 20% nuo klientų faktiškai atliktų mokėjimų.
Pavyzdžiui, klientas užsakė Plius planą už 136 lt/mėn ir sumokėjo už 3 mėnesius į priekį (-5 % nuolaida) 387,6 Lt. Jūs gaunate 116,28 Lt, ir kas 3 mėnesius, kol klientas naudojasi paslauga, Jūs gausite 20% nuo faktiškai sumokėtos sumos. Savo procentą gausite neribotą laiką tol, kol klientas naudosis Livechat.lt paslauga.

Atsiskaitymas

Jums priklausantys komisiniai sumokami per 30 dienų nuo gautos sąskaitos faktūros į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Įmanomi ir kiti atsiskaitymo būdai.

Jeigu norite tapti mūsų partneriu arba turite klausimų, prašome susisiekti su mumis info@livechat.lt arba telefonu 8 700 11 212.